středa 25. září 2013

Utíkejte rychle do zoologické zahrady, možná je to naposled

Česká televize se opět vyznamenala, po mega průšvihu z nemožností naladit jejich kanály a po konstatování RRTV, že Česká televize je vedena dobře, máme na světě další průšvih.

Za miliardy nalité do bezedné studny korupcí prolezlé ČT jsme se z pořadu Reportéři ČT dozvěděli, že napětí mezi cigány a řádnými občany ČR roste. Aby napříště nedocházelo k eskalaci tohoto problému, přišli soudruzi z ČT se zázračným řešením. Cignáni se napříště nebudou nazývat cigány, cikány ani romy. Tato informace je prý zbytečná a neměla by se ve zpravodajství, placeném z poplatků řádných občanů, objevovat.

Poté co evropské státy (Francie, Itálie, Německo) hromadně deportují toto cigánské etnikum, maimstream v ČR podporován korektními politiky opět mlží a chce zatajovat fakta a cigánské kriminalitě. Již i umírněné Švédsko sbírá o cigánech informace a policie vytváří jejich rodokmeny, aby se lépe orientoval v kriminálním prostředí a vazbách u jednotlivých zločinů, pochopitelně pseudohumanisti opět řvou jako na mučidlech, nic to ovšem nemění na faktu, že policejní složky tohoto státu přišli na to, jak zkrotit až 50 000 nepřizpůsobivých.

Vážení rodiče, neváhejte a vemte své děti do zoologické zahrady, možná je to naposled, co se u roztomilých zvířátek naposled dozvíte, jak se opravdu jmenují, jejich kmen, třídu, řád, podřád, čeleď, rod a druh. Politicky korektní doporučení, zakazující svobodu projevu, je totiž na spadnutí a napříště budou kotce, klece a výběhy označeny prostou, nikoho neurážející cedulkou, živočich.

Žádné komentáře:

Okomentovat