pondělí 23. září 2013

Česká správa sociálního zabezpečení lže

Jak dnes zveřejnila média, Česká správa sociálního zabezpečení na četné dotazy občanů odpověděla, že sociálně vyloučení občané důchody nepobírají.


Proberme si tedy lži, polopravdy a mystifikace státních úředníků. V jedné větě se dá nalhat opravdu dost:

1. Sociálně vyloučený občan je ten, který většinu svého života nepracoval, neodváděl sociální pojištění, nemá odpracovaná léta a prakticky celý život jen vysával řádné občany ČR. Nahradíme-li tedy politicky korektní výraz sociálně vyloučený občan správným označením, vyjde nám z rovnice jediný možný správný výsledek - cigán vyžírka.

2. Kormě toho, že úředníci nám občanům sdělili, že je to složitá problematika (aby se ouřadové nezapotili) nám také úředníci tvrdí, že cigán vyžírka nemá nárok na důchod.  Má však nárok na dávky hmotné nouze, příspěvek na bydlení, energie a vše ostatní co si na vyděšené úřednici sprostými nadávkami a vyhrůžkami vyřve - ve finále má tedy více než běžný důchodce, který pracoval a poctivě odváděl daně celý život.

Konstatuji, že cigánských vyžírek se není možné zbavit, dokud politici neřeknou jasně NE, jako třeba ti Italští či Francouzští.
Konstatuji, nevěřte úředníkům, lžou a slovíčkaří, jen aby nemuseli přiznat, že jisté skupiny obyvatel jsou zde trvale ve výhodě.

Žádné komentáře:

Okomentovat