čtvrtek 22. srpna 2013

Z premiérky anorektičkou

Bývalá předsedkyně sněmovny Němcová již svou hysterii a mocenské zájmy ukázala, když neunesla skutečnost, že se mafiánské ODS nepodařilo prosadit ji premiérkou.

Nyní, když je zbavena koryta i v PSP, se rozhodla svoji "demokratičnost" a naštvanost prokázat svým připojením se k hladovce, proti levici. Paní Němcové asi uniká fakt, že složení nové poslanecké směmovny určí občané - voliči, nikoli její hladový žaludek.

Naštěstí o její zdraví nemusíme mít strach, protože alibistická hladovka je hladovkou řetěrovou, takže na ni přijde řada tak jednou za několik týdnů a to na jeden den, kdy se dopředu jistě pořádně nadlábne, bohužel již ne dotovanými chlebíčky z poslaneckého bufetu za 2,50 Kč, z čehož pravděpodobně plynou plamenné projevy o demokracii, které jsme předtím z jejich úst neslyšeli dlouhá léta.

Naštestí v tom není sama, kromě studentů, kteří to myslí asi opravdu vážně, její hladovku podpoří a připojí se k ní:
  • američan, jistě velký znalec české politiky, který zde nebyl léta, Forman,
  • zkrachovalá zpěvačka Kubišová, která nemůže unést úspěchy dávných kolegů Neckáře a Vondráčkové,
  • režisér Hřebejk, mohutně podporován a financován nadnárodními korporacemi RWE a KB, jejichž hlavním cílem je pod záštitou pravice ožebračit obyvatelstvo.
Výborná práce, volby je přece třeba zmanipulovat za každou cenu, akorát mi není jasné, proč vyznavači pravice odmítají legiiminu svobodných voleb, asi kolorit místní mafie.

PS:
Víte proč v ČR není mafie? ODS na svůj píseček nikoho nepustí!

Žádné komentáře:

Okomentovat