čtvrtek 1. srpna 2013

V Bruselu nesedí blbci, ale vrazi!

Ekoteroristická kampaň, která po celém světě běží na plné obrátky, již dosáhla nového stadia. Nyní již nejde o to jen okrádat občany - předražené žárovky, dotované soláry, povolenky na "skleníkové" plyny - soudruzi v Bruselu nyní rozhodli, že lidský život nemá ve s rovnání s ekopropagandou žádnou cenu.

Od začátku roku musejí být klimatizace automobilů plněny novou "ekologickou" látkou. Je desetrát dražší než ta stará a dodává ji globální korporace Honeywell, která má bezesporu dost financí na to, aby nové "lepší" chladivo byrokrati z EU bez problémů schválili.

Všechny evropské automobilky, ze strachu z pokut, kontrol, persekucí a možné likvidace ze strany EU mlčí a do aut strkají vysoce toxickou hořlavou chladící směs. Pouze automobilka Mercedes po sérii testů odmítla chladivo používat, jelikož zdraví posádky považuje za prioritu. Za toto stanovisko se postavili také úřady v Německu.

Bruselkým soudruhům - vrahům - nevadí, že chladivo je hořlavé, při nehodě může vzplát čímž může zapálit celý vůz a posádka uhoří. Zrovna tak vrahům nevadí, že pokud vozidlo neshoří, posádka zemře na vysoce toxické plyny uvolněné z klimatizace.  

Neexistující globální oteplování, bláboly o skleníkových plynech, ekopropaganda, ale hlavně tučné všimné zasílané korporacemi je to, co eurosoudruhy zajímá, občané EU můžou vyzdechat.

Situace okamžitě využil soudtuh Hollande, který zakázal prodeje Mercedesů ve Francii. Není se co divit, Citroen, Peugeot i Renault jsou druhořadé značky nevalné kvality, které se již delší dobu potácejí na pokraji bankrotu, takže zákaz se náramně hodí. Teď již jen zbývá francouzké šunky nalakovat na růžovo a hurá zmlátit a pozavírat všechny, kdo chtějí normální bezpečný vůz.

Zdá se, že krize v automobilové výrobě jen tak nezkončí, kdo normální si koupí pojízdnou rakev v designu EU.

Žádné komentáře:

Okomentovat