pondělí 19. srpna 2013

Devianti slaví další úspěchy

Poté, co se dlouhé řadě "humanistů" podařilo prosadit homosvazky v podobě nesmyslného registronavého partnerství, slaví deviantské hnutí další úspěch.

Ústavní soud v Německu zavedl "třetí ?" pohlaví. Ani žena ani muž, "podivné osoby" budou mít zapsány v papírech "pohlaví neurčité". Jak budou napříště posuzovány sexuální trestné činny je ve hvězdách, je včak zřejmé, že bezpohlavní devianti znásilňující ženy a děti budou jako bezpohlavní - nestíhatelní.

Zajímavé rozhodnutí, které nádherně dokresluje, jaký vliv mají nejrůznější skupiny zvrhlíků na rozhodování politiků a soudů.

Dovolím si všemožným lidskoprávním poskokům připomenout, že Michael Glatze, slavný homouš a zakladatel Young Gay America, který si na homomanii postavil kariéru, proslavil se a vydělal balík peněz, sám přiznal, že homosexualita je pouze modní trend a prostředek zviditelnění se pro individua, jenž nemají vlastní názor či vlastní život ve svých rukou.

Michaelovo veřejné přiznání k heterosexualitě! a oznámení zasnoubení s ženou!, způsobilo v řadách bývalých soukmenovců paniku.  

Šaškům v růžovoučkých trenýrkách na Prague Pride ať je Michael alespoň příkladem.

Žádné komentáře:

Okomentovat