čtvrtek 18. července 2013

Němcová hystericky křičí a kope kolem sebe

Předsedkyně poslanecké směmovny paní Němcová, posilněna rozhodnutím účelově sestaveného senátu, startuje druhé kolo svých hysterických projevů.

Vzhledem k úzké vazbě předsedkyně Nejvyššího soudu Benešové na soud Ústavní, předjímá sama jeho rozhodnutí ve své slepé touze po slíbeném teplém místě premiérky a veřejně vyhrožuje prezidentu republiky, že rozhodnutí o legitimitě vlády požene před kamarády z Ústavního.

Zdá se tedy, že samotná Ústava je v očích našich politiků pouhým hadrem, se kterým přátelé u všemožných soudů mohou mávat jak se jim zachce.

Občanům nezbývá jež sklapnout podpadky, přetrpět další volby, ve kterých bude řada volitelných politických stran opět účelově zakázána, a volit mezi jednou z mafiánských rodin ODS, ČSSD, TOP09. Capo di tutti capi Janoušek již bude tou dobou jistě osvobozen a tak avizovaná velká rozkrádačka může začít nanovo, jistotu mají politici dobrou - žádný další odvážný se nenajde, zničit si celý život za to nestojí.

Hromadné protesty občanů již byly předem eliminovány, když nám policie chránící a pomáhající dala jasně najevo, že jiný názor než politicky korektní bude po zásluze potresnán a ochrana se týká pouze těch, kdo velí.

Žádné komentáře:

Okomentovat