úterý 16. července 2013

Nejvyšší soud požehnal další korupci a rozkrádání

Vzhledem k situaci, kdy ODS a ČSSD společně veřejně deklaruje, že korupci, kmotrovství a rozhrádání majetku bude podporovat a udělá vše pro to, aby tomuto jednání nebylo zabráněno, pravděpodobně nikoho nepřekvapí, že toto stanovisko posvětil i Nejvyšší soud, který propustil na svobodu korupčníky v kauze Nagyová.

Připomeňme, že předsedkyní soudu je JUDr. Iva Brožová, která byla s této funkce již jednou odvolána a to za závažné porušení zákonem stanovených povinností. Kolegové - kamarádi od Ústavního soudu však toto rozhodnutí zrušili, je tedy třeba se elitám revanžovat, třeba propuštěním korupčníků. Není také bez zajímavosti, že jako dcera zahraničního letce mohla za totáče studovat práva na prestižní Masarykově univezitě.

Státní zástupce Ištván si svou touhou po ukončení korupce v ČR zničil kariéru, čehož se záhy od jeho nadřízených jistě dočkáme a lze očekávat, že další řytíř spravedlnosti se jen tak nenajde. Politici s kmotry si mohou jen mnout ruce a vesele rozkrást zbytek toho, co zde zbylo.

Přímo volený prezident republiky je tak poslední barikádou a trnem v oku zkorumpovaných politiků. Není pochopitelně nic snažšího, než mu radikálně omezit jeho pravomoci a lidu ponechat falešný pocit moci z volby prezidenta s novým jménem šašek, a že se tak již v kuolárech děje, není již ani mediálním tajemstvím. Jsme svědky nového zřízení, kradokracie, tedy ukradni co můžeš, dokud jsi u moci a věř, že stejně zkorumpovaní kamarádíčci tě tam udrží.


Děkujeme soudruzi!

Žádné komentáře:

Okomentovat