pátek 19. července 2013

Kde se berou hvězdy obrazovek?

Poslední dobou se na televizních obrazovkách objevují nové tváře a okamžitě se z nich stávají celebrity. Prosťáček by si mohl myslet, že i jej může potkat toto štěstí, peníze a bohémský život, podívejme se tedy kde se berou hvězdy např. Emma Smetanová, tedy vlastně moderně Smetana - ten kdo ničí český jazyk je typickým kandidátem na hlasatale televizních zpráv, že?

Hned na začátku si ujasněmě, že žádná nestranná výběrová žízení se nekonají. Emma Smetanová je neteří Kateřiny Jacques, známé squaterky, výtržnice, narkomanky a matky nestarající se o své děti.

Obě pocházejí z významné české rodiny, která má velmi blízko k rodině českého politika Jiřího Dienstbiera, jehož značným přičiněním se Kateřina nikdy neoctla za mřížemi.

Netuším, zda Emma má ve svém mladém věku podobnou kariéru jako její teta již za sebou, nicméně obě dámy mají spolu mnoho společného. Obě žily a studovaly ve Francii, obě mají exotického manžela (Izrael, Francie) a prosazují multikulturalismus, což se u Emmy již projevuje jejím veřejným prohlášením, "jsem typ kavárenského povaleče".

O charakteru ochránce obou dam, pana Dienstbiera si leze udělat celkem jasný obrázek. V okamžiku, kdy na žádost rodiny Pajerů prosadil Kateřinu do politiky, potřeboval mít nad ní dohled, a proto své dceři odebral tehdejšího milence Martina Bursíka a nasadil ho na Kateřinu.

O tom, že Martin Bursík má bohaté zkušenosti z kaučováním není pochyb, svého času dohlížel a milenecky obhospodařoval Jitku Obzinovou, další hvězdu televizní obrazovky.

Ještě se stále domníváte, že existuje něco jako výběrové řízení?

Žádné komentáře:

Okomentovat