pondělí 15. července 2013

Homo-pedo-sodomistické hnutí přitvrzuje v boji o děti

S pomalu přicházející legalizací pedofilie skrze různé homo, nekro, zoo a jiná lidská práva vzniká nebývalá potřeba mladého masa, tedy malých nevinných dětí.

Odebírání dětí již proto není v kompetenci soudů, ale rodiny rozvracejí povalující se, nic nedělající sociální pracovníci, jejichž jejinou starostí je ke svým královským platům si ještě přivydělat zabavením nějakého toho dítěte. Ano,  sociální pracovníci pobírají v Evropě za zabavené dítě odměnu 1 000 Eur, v USA, kde je již toto podnikání na jiném levelu, je odměna za zkonfiskované dítě celých 5 000 USD.

Výkonnost sociálních pracovníků se již neměří mírou životní úrovně rodin, jejich spokojeností, trestnou činností dětí, prospěchem, odhaleným domácím násilím či jinou relevantní veličinou, ale jednotlivé okrsky mezi sebou soutěží v počtu zabavených dětí. Není-li číslo uspokojivé, přichází pokáráni zhora.

V Norsku je již zabavena 1/5 všech dětí a například tradičně homofobní klika ve zvrácené Francii zabavila od roku 1958 na 2 000 000 dětí. Není divu, že raketově roste počet dětských sebevražd.

Žádné komentáře:

Okomentovat