úterý 23. července 2013

Cigánský problém je pořádný průšvih

Přestože se nás média snaží gigantickou masáží přesvědčit, že cigánský problém neexistuje, a že si za vše můžeme sami svou netolerancí, rasismem, špatným občanským přístupem a neochotou živit povalující se cigánskou lůzu, věci se mají úplně jinak.

V roce 1968 se ve Francii rozjela mohutná kampaň, která ve jménu lidských práv a podobných smyšlených blbostí, které momontálně frčí u nás, obhajovala právo cigánů na sebeurčení.

Celá situace dospěla tak daleko, že parlament schválil zákon, který obcím ukládal ze svého zřídit na svých pozemcích vyhrazená místa vybavena hygienickým zázemím, elektřinou, atd., kde by se cigáni mohli sdružovat a plánovat trestnou činnost, což asi původně nezamýšleli :(

Skvělá "humanitnární" akce má "výborné až vynikající" výsledky:
  • Cigánská populace se za posledních dvacet let ztrojnásobila.
  • Řádní občané mají strach.
  • Drobné i větší krádeže a přepadávání jsou na denním pořádku.
  • Každý cigán a je jich bezmála milion, stojí daňové poplatníky 4 800 Euro a to pouze na vybavení a provozu osad. Pobírané dávky za povalování se a trestná činnost není zahrnuta.
  • Ceny nemovitostí v blízkém i dalekém okolí stovek cigánských osad klesky o více než 80% a jsou naprosto neprodejné. Lidé, kteří se chtějí odstěhovat nemají na nové obydlí, staré neprodají a jistota, zda nedokočuje další loupeživý kmen neexistuje. Snad jedině v horách, cigáni se povalují pouze u moře a v teplých oblatech.
  • Zničený, poškozený a rozkradený veřejný majetek.
  • Pálení jedovatých plastů ve dne v noci, hlavně na měď, ukradenou.
  • Soustavné rušení nočního klidu.
  • Kočování již i mimo vyhrazená místa, většinou na ta hezká, která ještě nezdevastovali.
  • Dokonce i arabové, kteří se moc nepředřou, křičí, že takové povaleče v životě neviděli a trestná činnost, kterou provozují cigáni, by arabům nikdy neprošla - připomínám, že vraždy, střety s policií, zapalování aut a podobné šílenosti jsou ve Francii v ghetech na denním pořádku, o čemž kupodivu informují i naše média.
S řešením celé situace se místní politici přestávají mazlit, jsou totiž přímo voleni svými občany, policie se zodpovídá volený orgánům a ty tlačí na spolustraníky ve vyšších patrech politiky.

Výsledkem není tlachání nesmyslných keců o integraci a politické korektnosti ani zřizování teplých fleků pro rádody milovníky lidských práv (cigoše by za souseda nechtěl nikdo z jejich milovníků, jak prazvláštní), ale jasný signál, jdoucí od nejnižších pater politiky až k ministrům a prezidentovi.


Ve Francii reálně existuje plán na vystěhování cigánů do Rumunska, které nic nenamítá, aktuálně se již vedou jednání pouze o ceně za hlavu.

Jasně je také deklarované francouzské poselství ostatním národům - pokud jsi nepřišel do styku s cigánem, raději mlč, nevíš nic.

Možná by naší politice prostěl velký soudní spor, například lidí ze sídliště ČB Máj, kteří by po státu reálně mohli požadovat nemalé finanční odškodné za znehodnocení majetku, nekvalitní životní prostředí, psychyckou újmu, život ve strachu, šikanu dětí, apod.,

Úhrada vysouzených škod by šla přímo z kapes největších ochránců "křiklounů". Možná by je to přešlo stejně jako politiky a policajti by konečně začli mlátit ty, co si to nejen zaslouží, ale také potřebují jak koza drbání.

Díky bohu je Evropský soud pro lidská práva ve Francii, takže případné odvolání od politicky korektních soudů u nás bude i s pořádnou mezinárodní ostudou - ve světě již na to totiž přišli.

Co vy na to soudruzi politici?

Žádné komentáře:

Okomentovat