středa 31. července 2013

BIS si vytáhla hlavu ze zadku

BIS si vytáhla hlavu ze zadku a ve své zprávě o extremismu (cigánském) přiznala, že nebezpečí nepředstavují extremisté, neonacisté, hooligans ani jiné zmanipulovanými médii proklínané, napadané a obviňované skupiny, ale běžní řádní občané, kteří mají již dost českého nepořádku a protěžování nepřizpůsobivé, nepracující, kradoucí lůzy.

Ze zprávy také vyplývá, že na proticigánských demonstracích představuje většinu schromážděných slušné obyvatelstvo a neonacisty, jak dokazují četná videa na internetu, jsou většinou policisté v civilu, kteří úmyslně či na objednávku lidskoprávních uskupení parazitujících na současné situaci, vyvolávají konflikty a mlátí nevinné občany.

Zdá se, že naše civilní tajná služba pochopila, co u "totalitní" policie věděl každý pochůzkář, že s cigánem se dá diskutovat jedině po pěti ranách obuškem.

Děkujeme zpravodajcům a udělujeme pochvalu.

Toto se bohužel nedá říci o našich soudech, které dnes potvrdili desetiletý trest pro pana Šebestu, který se snažil zabránit bandě cigánů v přemístění svého majetku, o jehož přemístění (loupež) jednoznačně nestál. Zdá se, že soud v Olomouci dostal při kauze Ištván pěkně za uši a plní politické objednávky - diskriminaci pracujících řádných občanů ČR, bezezbytku.


Žádné komentáře:

Okomentovat