úterý 28. května 2013

Zákony jen pro Evropany

Při fotbalovém zápase mezi Plzní a Neapolí využila policie diskriminačního paragrafu Přestupkového zákona, ve kterém se praví:

„Na základě novely přestupkového zákona č. 200/1990 sb. Platné od 01.10.2012 dle § 47/1 písm. g) se přestupku dopouští ten, kdo jako návštěvník před zahájením organizovaného sportovního utkání, v jeho průběhu nebo při jeho zakončení má obličej zakrytý způsobem ztěžujícím, nebo znemožňujícím jeho identifikaci. Sankce za tento přestupek může být ve správním řízení až 10.000 Kč.“ 

Tento zákon jasně staví do pozice gaunerů a zločinců každého slušného člověka včetně mě, když kolem fotbalového stadionu chodívám domů z práce zachumlán do teplé šály v nehostinném počasí.

Tento zákon zároveň neplatí pro přistěhovalecké menšiny, jinž maskování podobné tomu fotbalových fanoušku nařizuje víra, jelikož by to bylo diskriminační.


Jako každý normální občan souhlasím s tím, aby byli fotbaloví výtržníci tvrdě trestání, ale trestem není diskriminační paragraf, nýbrž vězení i třeba na pár dní a to za strany výtržníků placené, zákazy vstupů na stadiony, zamezení organizovaných zájezdů hostitelskými kluby, atd.

Zákon umožňuje strážcům pořádku omezovat svobodu občanů a to na úkor menšiny výtržníků, se kterými si nikdo neví rady, či vědět rady nechce.

Zrovna tak nechápu, jak může na zápasech asistovat policie placená z peněz daňových poplatníků, při akci, které se účastní minimální procento populace. Chtějí-li fotbalové kluby inkasovat tučné vstupné, peníze z reklamy, televizních práv a prodeje propagačních klubových předmětů, mají si bezpečnost zajistit sami, nebo snad při prodeji párku v rohlíku na Matějské pouti dostanu také ochranu těžkooděnců, desítek policistů, asistenci policejního vrtulníku a doprovod mých zákazníků na nádraží?

Soudruzi z ministerstva vnitra se rozhodli, že nežli hledat účinné cesty jak chuliganství zabránit, budou raději ještě více persekuovat slušné občany. Napříště tedy pozor, koná-li se ve vašem městě například organizovaný turnaj v kuličkách, raději choďte i v zimě do půl těla nazí, protože sankce budou razantně přitvrzovat.

S přihlédnutím k průměrné fotbalové návštěvnosti naší populace 0,54%, ze které si hrdě raudies říkají asi 3%, se pak v naší zemi přijal zákon, kvůli 0,016% gaunerů.

Toto nepatrné procento si bude své tváře zahalovat i nadále, takže vymahatelnost zákona je opět na nule.

Podobně nesmyslné zákony platí v celé Evropě. Chuligánů a muslimů se však netýkají, logicky jsou tedy namíženy proti většinové popolaci Evropy, riziko dalšího jara, tentokrát evropského se rapidně zvyšuje a přitvrzující represe jsou tedy na místě.

Výborně soudruzi!

Žádné komentáře:

Okomentovat