pondělí 20. května 2013

Studenti nabádají, snižte si životní úroveň na úkor buzny

Prezident Miloš Zeman odmítl jmenovat pana Putnu profesorem, údajně kvůli hanlivému transparentu "Katolické buzny zdraví Bátoru".

V reakci na toto odmítnutí vyzvali studenti budoucí pany profesory k tomu, aby profesůru odmítli. Studenti, kteří za svá studia neplatí, na školách je většinou vydržují tvrdě pracující rodiče a většinu roku se flákají, vzkázali budoucím profesorům:

snižte si životní úrověň, nechte rodinu v chudobě, nesplácajte hypotéku a poštvěte na sebe exekutora, hlavně že "katolická buzna" prosadí své.

Milí studenti, je mi opravdu těžko, když si představím, že vy máte jednout táhnout tento stát a také se postarat o své starší spoluobčany, mám za to, že spořit si na důchod bychom měli co nejdříve. Dobře totiž umíte poučovat, chlastat, vést promiskuitní život a vydítar rodiče o peníze na drahá studia, ale ekonomická prosperita je vám asi cizí.

Milí studenti, pan prezident pouze využil svého práva, stejně jako vy si užíváte luxusní život na cizí účet, což však není vašim právem, ale pouhou vychytralostí.

Jakmile budete za svá studia platit, brát si studentské půjčky a studovat pětiletý obor pět let, nikoli devět, pak si rád počkám na to, jak odmítáte profesůry.

Zpět do reality, soudruzi studenti!
Žádné komentáře:

Okomentovat