pátek 26. dubna 2013

Kauza Martinec

Šéf protikorupční policie Tomáš Martinec skončil. Údajně vykonstruoval důkazy proti vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové.

Proč by pan Martinec takto postupoval nevím, vím však, že v poslední době jeho útvar fungoval velmi dobře, nikdo k němu žádné výhrady neměl a velké kauzy byly dotaženy ke zdárným koncům.

K čemu tedy došlo? Proč byl nepohodlný? Nabízí se možnost, že Martinec něco vyhrabal na svou "neúplatnou, nesmlouvavou, neústupnou a spravedlivou" šéfku, "Cattaniho v sukních" Lenku Bradáčovu?

Ač se to zdá málo nepravděpodobné, je faktem, že zloděj vždy křičí chyťte zloděje, příkladem budíž pan doktor Rath, jehož plamené projevy se již staly legendárními, že by v řadách justice byl další řvoun?

Martincova obvinění se mohou zdát ve světle nových informací opodstatněná. Paní vrchní státní zástupkyně vlastní apartmán na prestižní adrese v Harrachově, kde kromě souseda stíhaného korupčníka vlastní apartmány i celá řada dalších šedých eminencí, kriminálních individují, lobistů a vlivných kmortů.

Proč byl tedy policista Martinec sestřelen z funkce?

Kauzu budeme i nadále sledovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat